https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

Praktické jednorazové grily

Grilovacia sezóna väčšinou začína s prvými teplými dňami – tieto príjemné chvíľky s rodinou či priateľmi, prevoňané vlastnoručne pripravenými lahôdkami, k letu skrátka patria. Pokiaľ radi grilujete, istotne oceníte novinku tradičnej českej značky SOLO – jednorazové grily. Vďaka nim si grilovacie pomôcky môžete vziať ľahko so sebou do prírody a užiť si napríklad rodinný výlet zakončený piknikom na vašom obľúbenom mieste. 
 
 
Jednorazové grily využijete taktiež na dovolenkách, na rybách, či napríklad počas prechádzky v parku. Grilovanie v sebe spája hneď niekoľko príjemných aspektov – pobyt vonku, stretnutie s milými ľuďmi a ešte kulinársky zážitok. Práve vďaka tejto kombinácii je táto aktivita tak obľúbená. Pre všetkých priaznivcov grilovania má značka SOLO pripravené tieto dva produkty pre jednoduché grilovanie kdekoľvek:
SOLO JEDNORAZOVÝ GRIL – kompletný gril, vďaka ktorému si môžeme grilované dobroty užiť napríklad na pikniku, bez nutnosti prevážať so sebou ťažké kovové grily. Sada obsahuje 600 g dreveného uhlia napusteného parafínom pre jednoduché a rovnomerné rozkúrenie a gril (s rozmermi 315 x 252 x 53 cm). Dlhé rozohrievanie a vyčkávanie na správnu teplotu pahreby nie je potrebné – stačí len zapáliť a o 20 minúť je gril pripravený na naše pochúťky.
 
 
SOLO INSTANTNÉ GRILOVACIE UHLIE – túto vychytávku ocenia všetci, ktorí sa neradi zapodievajú so zaprášenými briketami či uhlím. Balenie instantného uhlia stačí len položiť na gril, zapáliť všetky štyri rohy balenia a do pol hodiny je všetko pripravené na grilovanie. Ide o rýchly, čistý a bezprašný spôsob, ako si pripraviť svoje obľúbené pochúťky na grile. Balenie obsahuje 1 kg dreveného uhlia napusteného parafínom, je bez zápachu a zabezpečí dlhotrvajúce sálanie. Jedlo pripravené na uhlí SOLO si zachováva prirodzenú chuť a vôňu.
 
 
(AM) 19.5.2014
Zdroj: TS SOLO