Hotel International

V srdci slovenských hôr

28.12.2015 - Malebná krása prírody, očarujúce prostredie, či vynikajúce ubytovacie služby a gastronomické zážitky, pri ktorých vám zaplesajú chuťové poháriky, ale aj srdce. Všetky tieto atribúty vám splní hotel priamo na brehu Štrbského plesa – Hotel Solisko ****.

Hotel Solisko**** sa nachádza v najvyššie položenej horskej osade Štrbské Pleso, priamo na brehu Štrbského plesa, v nadmorskej výške 1351m. Pôvodne detský liečebný dom a stavba roka 1998 dnes ponúka návštevníkom Štrbského Plesa a Vysokých Tatier svoje služby ako hotel s rodinnou atmosférou a vysokou kvalitou služieb. Hotel svojou atraktívnou polohou priamo na brehu Štrbského plesa ponúka miesto na relax v lone prírody, nie len pre rodiny s deťmi ale pre všetkých, čo si chcú oddýchnuť v tichu a ďaleko od ruchu mesta.

Izby sú vybavené moderným zariadením a v každej dominuje výhľad, či už priamo na Štrbské pleso alebo do doliny. K dispozícii sú všetky doplnky pre nerušený pobyt rodín s deťmi - rodinné izby, detský kútik v reštaurácii hotela, detské postieľky, stoličky, kúpeľňové vybavenie a iné. 

Viac o jedinečnej dovolenke priamo na brehu Štrbského plesa vám prinášame v najnovšom vydaní magazínu TRENDY BÝVANIE, ktoré je práve v predaji!

www.hotelsolisko.sk

Autor: Solisko

Foto: Solisko