https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

ZÁSUVKY V PODLAHE, KTORÉ NEKAZIA DIZAJN

Podlahové zásuvky vám pomôžu udržať poriadok v kábloch. Navyše vás úplne zbavia predlžovacích káblov.

V dnešných moderných interiéroch sa bez podlahových zásuviek už prakticky nezaobídete. Sú skvelým pomocníkom v prípadoch, keď potrebujete zapojiť lampu, reproduktory, televízor alebo počítač uprostred (v priestore) miestnosti a nechcete zakopávať o káble. Podlahové zásuvky kombinujú efekt neviditeľnosti a bezproblémového prístupu.

 → Veko je možné prekryť akoukoľvek krytinou – v interiéri je prakticky neviditeľná. 

Zásuvkové podlahové boxy sa totiž ukrývajú pod praktickým vekom, na ktorého vonkajšej strane je nalepená vaša podlahová krytina. Tá môže byť ľubovoľného druhu. Veko však môžete pojať taktiež ako dizajnový doplnok a vybrať si úplne inú povrchovú úpravu, napr. antikoro alebo hliník. Nech už zvolíte akúkoľvek podobu veka, jedno je isté – vďaka nemu uvidíte zásuvky len vtedy, keď do nich budete chcieť niečo zapojiť.

← Podlahový zásuvkový box s antikorovým vekom.

Dizajnové zásuvkové podlahové boxy je možné inštalovať taktiež do zdvojených (dvojitých) podláh, napr. pri  rekonštrukciách podkrovných bytov a pod.

                                                                                                     →Podlahová zásuvka určená do zdvojených podláh

A to nie je všetko. Vďaka konštrukcii podlahových boxov a dopredu pripraveným otvorom vo veku budete mať zásuvky aj zástrčky ukryté aj vtedy, keď ich používate. Ak si dobre rozvrhnete umiestnenie podlahových zásuviek, môžete navyše pokojne dať zbohom všetkým predlžovačkám.

↓ Podlahová zásuvková škatuľa, ktorá sa „stratí“ v každom interiéri.

Podlahové boxy nemusia privádzať len elektrickú energiu, ale slúžia taktiež na rozvod audia, PC kabeláže, TV-SAT, HDMI, USB, AUDIO atď.. I preto ich oceníte nielen v domácnosti, ale taktiež v kanceláriách. Nemusíte sa pritom obávať väčšieho zaťaženia. Základom podlahových zásuviek je pevná škatuľa, ktorá bez problémov vydrží aj kancelársku záťaž vrátane pojazdov ťažkými predmetmi. Konštrukcia navyše umožňuje taktiež inštaláciu v blízkosti podlahového kúrenia

Pri tomto type podlahovej zásuvky je možné do veka vložiť akúkoľvek podlahu (koberec, vinyl, drevo, parkety, linoleum, dlažbu, atď).

 

VONKAJŠIE ZÁSUVKY SCHOVÁTE AJ DO TRÁVNIKA

Vďaka nástavcu je možné vonkajšiu zásuvku používať celoročne.

Podlahové zásuvky vám skvele poslúžia taktiež v exteriéri. Vodotesné varianty záhradných zásuviek s krytím IP67 môžete inštalovať pokojne aj na záhradu alebo na príjazdovú cestu k garáži či na terasu.

Inštalácia podlahových zásuviek je jednoduchá a ich následná údržba nenáročná.

Vonkajšie podzemné zásuvky sa dodávajú taktiež vo variantoch štvorec.

Nechajte sa presvedčiť pohodlím a eleganciou podlahových zásuviek. Píšte, volajte, radi vám poradíme s výberom najlepšieho riešenia.

Viac informácií na  https://www.podlahove-zasuvky.cz, alebo na telefóne: +420 226 517 522, mobil: +420 776 780 378

Štandardne dodávame aj na Slovensko.

Stakohome Network, s. r. o.

www.podlahove-zasuvky.cz

Text a foto: STAKOHOME

"Dizaj­néri vytvá­rajú poria­dok v cha­ose. Dokážu jasne komu­ni­ko­vať myš­lienky pro­stred­níc­tvom orga­ni­zo­va­nia a mani­pu­lo­va­nia slov a obráz­kov. "
Jeff Veen
Autor

Informácie