https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

PRI ZARIAĎOVANÍ INTERIÉRU BUĎTE NÁROČNÍ

Zariaďujete byt, dom alebo len hľadáte výnimočný kúsok nábytku do svojho interiéru? V každom prípade ste na správnej adrese! JV POHODA je spoločnosť, ktorá sa už 18 rokov špecializuje na luxusný a Dizajnový zahraničný nábytok.

Veľkú časť ponuky spoločnosti tvoria dizajny talianskych návrhárov, ale nájdete tu aj úžasné práce španielskych, dánskych alebo nemeckých dizajnérov.

VYBERTE SI JEDNU LÍNIU ALEBO STAVTE NA SOLITÉRY

JV POHODA má skutočne obsiahle portfólio. Svojich partnerov si vybrala tak, aby ich produkcia obsahovala podobné alebo rovnaké typy materiálov a aby si boli štýlovo blízki. Nie je preto problémom vybrať si rôzne kusy nábytku od rozličných dodávateľov, ktoré v konečnom dôsledku budú vyzerať ako jedna dizajnová línia. Ak však chcete výrazne vyjadriť svoju individualitu, nájdete v ponuke JVPOHODA aj výnimočné dizajnové kúsky, tzv. solitéry.

ZÁKLAD OBÝVACEJ IZBY TVORÍ SEDACIA SÚPRAVA

Základ obývacej izby tvorí kvalitná sedacia súprava. Spoločnosť JV POHODA tomuto typu nábytku venuje zvláštnu Pozornosť! V ponuke nájdete sedacie súpravy vybraných talianskych výrobcov s veľkým množstvom polohovateľných a Relaxačných prvkov, ktoré zabezpečia svojmu majiteľovi nielen pohodlné, ale aj zdravé sedenie. Samozrejmosťou je výber tých najluxusnejších textilných materiálov a najkvalitnejších talianskych koží.

POVÝŠTE JEDÁLEŇ NA JEDINEČNÝ PRIESTOR

Správnou voľbou jedálenského stola je možné povýšiť jedáleň na jedinečný priestor. Vďaka rastúcemu dopytu po originalite ponúka JV POHODA stoly s dizajnovou podnožou z rôznych materiálov. Aj hornú dosku si môžete vybrať v moderných a u nás ešte v nie celkom známych vyhotoveniach, ako je napríklad mramor alebo keramika. V ponuke tejto spoločnosti nájdete statické veľké stoly, stoly do menších priestorov alebo multifunkčné stoly s dômyselnými rozkladmi. Na základe dopytu po atypických rozmeroch sa JV POHODA zamerala aj na zákazkovú výrobu.

 

ČAS NA ODDYCH

Spálňa je časťou domova, ktorá si tiež zaslúži našu pozornosť. V skutočnosti v tomto priestore trávime možno najviac času. Je preto veľmi dôležité, do akého prostredia si prichádzame oddýchnuť a v akom sa ráno prebúdzame. Veď vedľa tváre niekoho blízkeho je interiér spální vlastne tým prvým, čo každé ráno vnímame.

Firma JV POHODA môže byť vaším skúseným a dobrým radcom nielen v otázke vybavenia interiéru. Veľmi nám záleží na vašej spokojnosti. Dokonalý výsledok je potom našou a vlastne aj vašou vizitkou.

www.jvpohoda.cz

Text a foto: JV POHODA

"Dizaj­néri vytvá­rajú poria­dok v cha­ose. Dokážu jasne komu­ni­ko­vať myš­lienky pro­stred­níc­tvom orga­ni­zo­va­nia a mani­pu­lo­va­nia slov a obráz­kov. "
Jeff Veen
Autor

Informácie