Hotel International

INTELIGENTNÉ OSVETLENIE PHILIPS HUE PRE VÁŠ DOM I ZÁHRADU

3.10.2018 | Medzi najnovšie trendy nielen v oblasti osvetľovania patrí využívanie diaľkovo ovládaných technológií. Philips tento rok prináša na trh sériu LED svietidiel HUE pre exteriér, ktoré sú dostatočne inteligentné na to, aby ste si ich nastavenie jednoducho prispôsobili priamo z gauča v obývačke, bez nutnosti niekam chodiť. Stačí mať po ruke smartfón s mobilnou aplikáciou, ktorá sa stane vašou predĺženou rukou. Systém Philips HUE podporuje používanie asistenta Amazon Alexa, Apple Homekit a Google Assistant a umožňuje ovládať svetlá pomocou hlasu. Jednoduchým ťuknutím zmeníte odtieň bielej farby alebo si vyberiete vhodnú intenzitu svetla.

Exteriérové svietidlá HUE -  Tuar, Lucca, Turaco, Lily, Calla sú určené pre váš dom, záhradu, terasu a taktiež svoje využitie nájdu aj v bytových jednotkách s balkónmi.

K svietidlám je dodávané aj príslušenstvo ako napájací zdroj, rozdeľovací konektor, kolíky pre uchytenie do zeme a prepojovacie káble, pomocou ktorých sa jednotlivé svietidlá prepájajú medzi sebou.

Týmto spôsobom si môžete jednoducho zapojiť svietidlá podľa vašich predstáv. Svietidlá disponujú vysokým IP krytím, aby mohli byť použité v exteriéri. Na zabezpečenie najlepšieho výkonu vo vonkajších podmienkach sú požité materiály tej najvyššej kvality.

Svietidlá vyžadujú prepojenie s Philips HUE Bridge, cez ktorý je ich možno ovládať smartfónom alebo tabletom pomocou aplikácií. Ovládanie je možné aj interiérovým stmievacím spínačom Philips HUE, ktorý umožňuje zapínanie, vypínanie a stlmenie.        

Osvetlite svoj exteriér a vychutnajte si vonku dlhšie večery s rodinou a priateľmi. Nastavte automatické rozsvietenie svetiel Philips HUE pomocou harmonogramov alebo použite pravidelné spínanie pri východe/západe slnka. Týmto spôsobom samozrejme možno svetlá aj vypnúť a stlmiť. Už nikdy sa nebudete musieť obávať, že ste nechali rozsvietené. Prípadne nastavte svoje svietidlá, aby vás doma privítali. Vychutnajte si pohodlie automatického rozsvietenia svetiel pri vašom príchode a zhasnutie pri odchode. Pri vybaľovaní vecí z auta či vstupe do domu budete mať vždy to správne svetlo. Jednoducho na ovládanie všetkých svetiel nastavte aplikáciu HUE do režimu Domov alebo Mimo domova, prípadne ju nechajte ovládať svetlo na základe vašej polohy. Nemusíte pritom stlačiť žiadne tlačidlo. Je to také jednoduché!
 

www.feim.sk

"Dizaj­néri vytvá­rajú poria­dok v cha­ose. Dokážu jasne komu­ni­ko­vať myš­lienky pro­stred­níc­tvom orga­ni­zo­va­nia a mani­pu­lo­va­nia slov a obráz­kov. "
Jeff Veen
Autor

Informácie