https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

Zažite koncert hviezd na prekrásnej oblohe vďaka zimnej záhrade

19.1.2016 - Potrebujete vo svojom najintímnejšom okolí miesto, kde sa aspoň na chvíľu ukryjete pred okolitým svetom? Hľadáte priestor, ktorý bude napĺňať vaše najosobnejšie požiadavky a poskytne vám útočisko kedykoľvek to budete potrebovať? Zimná záhrada je tým správnym riešením.

Relatívne nízke vstupné náklady pri výstavbe a realizácii zimnej záhrady sa vám v konečnom dôsledku vrátia niekoľkonásobne späť. Stačí si len vybrať tú správnu alternatívu, ktorá bude vašim požiadavkám vyhovovať najviac.

Základom je vybrať si správny materiál, z ktorého bude vytvorená samotná konštrukcia miestnosti. Slovo miestnosť sme zvolili zámerne – pri dodržaní základných konštrukčných pravidiel totiž môže zimná záhrada pre váš domov poskytnúť úplne novú, špecifickú a plnohodnotne funkčnú miestnosť.

Pridaná hodnota vďaka drevu

Vráťme sa však späť k materiálom skeletu zimnej záhrady. Na výber máte hneď niekoľko možností. Či už ide o populárny hliník, drevo či kombináciu týchto dvoch materiálov – akýkoľvek výber vám zaručí výborné izolačné vlastnosti, vďaka ktorým si vašu zimnú záhradu budete môcť užívať aj v tých najstudenších mesiacoch.

Viac o realizácii zimnej záhrady sa dočítate v najnovšom vydaní magazínu Trendy bývanie, ktoré je práve v predaji!

Autor: MB

Foto: HLADIK/SOLARLUX