Hotel International

Život sa skladá z jedinečných okamihov - zažite ich v hoteli Zlatý kľúčik

29.2.2016 - Hotel Zlatý Kľúčik očarí neopakovateľným výhľadom na panorámu Nitry s nenapodobiteľnou atmosférou. Svojou polohou, luxusom, zážitkovou gastronómiou a vysokým štandardom poskytovaných služieb patrí k najznámejším hotelom vo svojom okolí. Hotel Zlatý Kľúčik sa postará, aby chvíle v kruhu rodiny a priateľov boli tými okamihmi, na ktoré budete s láskou a úsmevom spomínať.

Jedinečný štýl hotela, jeho dizajn a prostredie uspokoja aj tých najnáročnejších hostí. Od  svojho otvorenia  v roku 1994, kedy Hotel Zlatý Kľúčik prvýkrát privítal svojich hostí, jeho popularita každým rokom narastá. Individuálny a osobitý prístup ku každému klientovi len umocňujú jeho výnimočnosť.

POHODLIE NA PRVOM MIESTE

Hotel poskytuje ubytovanie v dvadsiatich siedmich štýlových izbách, ktoré svojim vkusným zariadením ponúkajú klientom dokonalý komfort počas súkromných či pracovných pobytov. Jedinečné chvíle zažijete tiež v dvojlôžkových izbách či luxusných apartmánov. Pre maximálne pohodlie hostí sú v ponuke doplnkové služby hotela ako transfer, pranie, žehlenie, budenie telefónom, room-servis, možnosť hotelových balíkov a darčekových poukážok, wellness služby a bezplatné wifi pripojenie.

Viac o službách hotela a jedinečnom pobyte v ňom sa dočítate v najnovšom vydaní magazínu TRENDY BÝVANIE, ktoré je práve v predaji!

www.zlatyklucik.sk

Text a foto: Hotel Zlatý Kľúčik