Hotel Color

ZÁMOK CHATEAU HERÁLEC

9.5.2016 - Doprajte si luxus a pohodlie veľkolepého sídla a staňte sa aj Vy hosťami jedinečného 5hviezdičkového zámockého boutique hotela – so štandardmi a vymoženosťami dneška. Chateau Herálec*****, Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE je jedným z najkrajších zámkov v Čechách a populárny cestovateľský portál TripAdvisor ho zaradil medzi najlepšie zámocké hotely sveta.

Herálec má vynikajúcu polohu s priamym prístupom po diaľnici D1 len necelú hodinu jazdy z Prahy alebo Brna,  v dostupnom zázemí medzinárodného letiska vo Viedni a tiež s možnosťou pristávania helikoptérou v exteriéroch zámku. Päť okvetných lístkov erbovnej heráleckej ruže sa stalo symbolom kvality a luxusu, pohody, súkromia a výnimočnosti.

Chateau Herálec s anglickým parkom z 18. storočia  sa nachádza v regióne s najväčším výskytom historických pamiatok UNESCO a leží uprostred takmer nedotknutej prírody českej Vysočiny s hlbokými lesmi, priľahlými oborami, rozkvitnutými lúkami, rozľahlými údoliami a dych berúcimi prírodnými scenériami. Pre návštěvníkov predstavuje doslova zenovú oázu, čas tu plynie v absolútnom súkromí a v ničím nerušenom kľude. V najstaršej časi zámku v v luxusnej reštaurácii Honoria sa pripravujú vybrané lahôdky českej kuchye výhradne z lokálnych surovín, bez priemyselných prísah a dochucovadiel podávané v duchu filozofie "slow food". Chateau Herálec navyše disponuje jednou z najväčších zbierok unikátnych vín z oblasti Bordeaux.

K dispozícii majú hostia jedinečné Wellness & Spa by L´Occitane, ktoré sú zárukou nezabudnuteľného zážitku.  

Text a foto: Herálec