Kongres & Wellness Hotel PARTIZÁN ****

Conservatorium Hotel v Amsterdame

24. 7. 2014 / Autor: MD

Amsterdam je obľúbenou turistickou destináciou, rušné obchodné centrum a nado všetko, je to mesto s nadčasovým šarmom a centrum mnohých kultúr. V prípade, že chcete preskúmať toto rušné mesto, tak je nutnosť nájsť miesto kde strávite noc v bohatom komforte.

Conservatorium Hotel je práve tým luxusným útočiskom, ktoré ponúka niečo, na čo sa môžete tešiť. Nielen že hotel je ideálnym miestom na odpočinok so svojimi 129 izbami a apartmánmi, ktoré boli vytvorené tak, aby vás inšpirovali svojou filozofiou "luxusného životného štýlu" ale taktiež, aby vás ohromil svojim hladkým a estetickým zlúčeným klasiky s modernou. Hotel je postavený z bývalého konzervatória, ktoré bolo postavené v 19. storočí. 

Navrhnuté milánskym interiérovým architektom Pierom Lissonim, hotel spája storočie starú tehlu a kameň historickej budovy s modernými architektonickými prvkami, ktoré zahŕňajú otvorené oceľové schodisko, reflexné čierne sklo a extravagantné zelené záhradky vo vnútri budovy. Hotel ponúka viaceré suity a splní podmienky aj náročnejšieho zákazníka. 

 

Okrem prekrásneho hotela tu nájdete aj upokojujúce kúpele, ktoré zmiernia všetky vaše strasti;  bar, ktorý potrápi vaše chuťové poháriky a nočné slasti a fitcentrum, ktoré vás už komplet vyšťaví. Ak plánujete navštíviť Amsterdam a chcete si užiť nejaké tie lahodné pôžitky, potom tu strávená noc vám zaručene utkvie v hlave na istý čas, dokým sa nevrátite po prídavok. 

Zdroj: https://www.conservatoriumhotel.com/, Lissoni Associati