https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

Zimný závej rafinovanosti

Prvé mrazy, prvý sneh, letný šatník vyprataný zo skrine, výmena sezónnej obuvi...
Pomaly zahaľujeme naše telá viac a viac, vrstvíme, kombinujeme a myslíme predovšetkým na komfort a teplo.

Ak patríte medzi takzvaných zmrzlinárov akým som aj ja, so zimnou módou sa asi trochu natrápite. Ak máte to šťastie že vám v žilách koluje vzácna horúca krv, v podstate nevnímate rozdiel, len si užívate ďalšiu sezónu plnú nových možností.

V zime nás oveľa viac ako v iných ročných obdobiach zasahujú hity, novinky, reklamy, čo je nepochybne prepojené s Vianocami a komerciou číhajúcou na každom kroku. Človek v tomto čase rád viac dopraje sebe, ale aj iným, samozrejme viac potrebuje a oblečenie celkovo naberá na objemnosti.

Pre mňa to tiež v určitom zmysle znamená vnímanie veľkých plôch, premyslené narábanie so vzormi a štruktúrou materiálu. Doplnky slúžiace viac účelu než samotnému zdobeniu.
Zimná móda je výnimočná tým, že napĺňa naše dni kopou príjemných prvkov ako sú pleteniny, hrubé teplé ponožky, úplety, vyťahané rukávy na svetroch, šáliky pripomínajúce deky. K tomu pohár punču, kakaa či čaju, z ktorých do vzduchu letí voňavá para pripomínajúca, že je čas na chvíľu sa zastaviť.

Tipy zo svetových mól na zimu 2016/2017

Tento rok je toho na výber naozaj viac než dosť, no opäť platí, že nie každý bude vo všetkom vyzerať dobre.
Citlivo a rafinovane!

Toto je exkluzívny obsah magazínu TRENDY BÝVANIE, pokračovanie článku nájdete v jeho tlačenej verzii č. 12-1/2017 na str.114 alebo tu: https://www.floowie.com/sk/zobrazenie/trendy-byvanie-januar-2017

Autor: Silvia Vilčinská

Foto: Archív redakcie