https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

LYŽUJTE A DOVOLENKUJTE VO VALČIANSKEJ DOLINE

Lyžiarska sezóna je už v plnom prúde a skvelé snehové podmienky a služby nezaostávajú ani v domácich prímestských strediskách. Presvedčiť sa o tom môžete vo Valčianskej doline v lyžiarskom stredisku Snowland!

Architektonicky moderne poňaté lyžiarske stredisko Snowland Valčianska dolina, ktoré sa nachádza cca 12 km juhozápadne od Martina, ponúka širokú ponuku pre milovníkov zimných športov. Priaznivo položený severo-východný svah vytvára dobré podmienky pre lyžovanie a snowboardovanie od decembra až do marca. K dispozícii je 6 vlekov, štvorsedačková lanovka s prepravnou kapacitou 2000 ľudí za hodinu. Zábavu si tu užijú aj tí najmenší. Novinkou v stredisku je YETI PARK s detským vlekom, dopravníkovým pásom a rôznymi zábavnými doplnkami.

Upravované a technickým snehom zasnežované lyžiarske svahy sú položené v nadmorskej výške 510 až 830 m, na ktorých je 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5600 m a náročnosťou od  ľahkých cez turistické až mierne.

Napriek nízkej nadmorskej výške je nová technológia zasnežovania schopná pripraviť zjazdovky už behom 4 dní pri dobrom počasí. Stredisko SNOWLAND je zamerané na rodinné lyžovanie s vysokou úrovňou doplnkových služieb, preto sa návštevníci môžu tešiť aj na bohaté ubytovacie kapacity, tematickú reštauráciu Humno s kapacitou 150 miest, 4 bufetmi a útulným SKI BAROM.

Stredisko je v prevádzke denne od 9:00 do 16:00 s možnou lyžovania aj vo večerných hodinách od 17:00-20:00. Na svoje si prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania na tratiach v celkovej dĺžke 12 km, ktoré sa tiahnu nádhernou scenériou okolia Valče. Snowland ako prímestské stredisko ponúka bezproblémovú prístupovú cestu pre motorové vozidlá. K dispozícii sú bezplatné parkovacie miesta pre 1200 osobných vozidiel a 10 autobusov.

www.snowland.sk

Zobraziť v Best off: