Hotel International
Hotel International

Naozajstný BOOM - Vstavané skrine a šatníky na mieru

29.2.2016 - Hoci nie je novinkou súčasnej doby, aj tak zažíva v posledných rokoch naozajstný boom. Je to doslova funkčná dizajnová lahôdka vhodná do každého priestoru - spálne, detskej izby, chodby či podkrovia.

Súčasný trend bývania uprednostňuje jednoduché, čisté línie a čo najmenej nábytku v miestnostiach. Popritom však nemožno zabúdať na dostatok variabilného úložného priestoru a jeho praktické využitie.

Skrine s posuvnými dverami sú v tomto prípade ideálnym riešením. Vedia odľahčiť miestnosť a skĺbiť jedinečný dizajn, praktickosť a funkčnosť.

Pri riešení vnútorného vybavenia alebo doplnkov rolldorovej skrine si sami môžeme zvoliť jej vnútorné rozloženie, aby sa do nej zmestilo množstvo vecí, ktoré potom neprekážajú inde v byte a sú prehľadne uložené, takže nie je v interiéri potrebné riešiť ďalšie väčšie kusy nábytku. Pri vhodnom výbere materiálu dverí môže šatníková skriňa na mieru dokonale splynúť s interiérom, alebo naopak, môže vytvoriť zaujímavý dizajnový prvok v miestnosti.

Firma Hilkovič už roky sleduje trendy v interiérovom dizajne, čo sa odzrkadľuje v ponuke materiálov ako kamenná dýha, dekorakryl, kovolaminát, fototapety ale aj najnovšie dekory popredných európskych výrobcov LDT.

Jednoznačnou výhodou skríň a šatníkov na mieru je, že ich možno osadiť okrem štandardných miestností aj v akýchkoľvek zákutiach bytu či domu ako sú rôzne výklenky, podkrovné a iné atypické priestory. Pri riešení takýchto priestorov je vhodné poradiť sa s odborníkmi, ktorí vám poradia, ako ich navrhnúť čo najefektívnejšie. Pri návšteve jedného z desiatich štúdií Hilkovič je toto poradenstvo aj grafický návrh skrine či šatníka zdarma.

www.hilkovic.sk

Text a foto: Hilkovič

Komentáre

v dnesnej dobe je naozaj siroka ponuka roznych firiem zaoberajucich sa dizajnom a bytovymi doplnkami. clovek sa moze vyblaznit a byt originalny, ci uz u tejto firmy alebo aj zname sconto a ine firmy. mat zariadeny byt, ci domcek podla svojich predstav je pre mna osobne nenahraditelny pocit :)

trendy byvanie je topka:) my mame v baraku aj daco z ikea, aj sconto a ine zname nabytkarske firmy, ale aj par kuskov od origos dizajnerov :)

tak ono zalezi aj na financiach, sama si viem zkalkulovat, co kolko stoji, preto chapem ked daktori siahnu po teraz rozbehnutom sconto nabytku

veru, hlavne, ak to je prve byvanie vlastne