https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

PRVÁ SEDAČKA S CHLADNIČKOU

Vadí Vám neustále vyťahovanie nápojov z chladničky pri návšteve? Vadia Vám len tak pohodené ovládače od TV? Chcete si nabiť telefón rovno zo sedačky bez postavenia? Zišlo by sa Vám miesto na sedačke, kde by ste si položili tanier s jedlom alebo počítač? Chýbajú Vám širšie sedáky pre pohodlné leňošenie? Všetky tieto problémy vyrieši jedna sedačka. Sedačka Savona od Phase.

Dizajnér firmy PHASE sedačky sa zamyslel nad problémami, ktoré trápili zákazníkov a skonštruoval model sedačky, ktorý poskytne maximálny komfort a splní všetky ich požiadavky. Vašu výbavu sedačky si teraz môžete zvoliť sami:

Multifunkčná sedačka Savona môže obsahovať:

1.       Odkladací priestor so stolíkom

Odkladací priestor sa nachádza priamo v podrúčke pod stolíkom, ktorý si jednoduchým spôsobom vysuniete z podrúčky. Môžete ho využiť napríklad na uloženie ovládačov od TV, novín, alebo iných drobností. Stolík je otočný a poslúži ako miesto na šálku kávy alebo večeraní pri obľúbenom filme. Stolík môžete využiť ako podložku pod notebook, vďaka ktorému budete mať maximálny komfort pri práci z domu.

2.       USB zásuvku a zásuvku 220V

Pod stolíkom je veľmi rafinovane umiestnená USB zásuvka, aby ste si dokázali svoj telefón nabiť bez postavenia zo svojej sedačky. Taktiež zásuvka 220V, ktorá môže slúžiť na nabíjanie vášho notebooku, alebo iného zariadenia.

3.       Chladničku

Chladnička môže byť umiestnená v podrúčke pod stolíkom. Je skonštruovaná tak, aby sa dala veľmi rýchlo a ľahko otvoriť. Môžete si do nej naraz vložiť až 2 fľaše. Nemusíte tak pri návšteve neustále odbehovať do kuchyne a vkladať do chladničky Vaše nápoje. 

4. Elektricky výsuvné sedáky a nastaviteľné opierky

Elektricky alebo manuálne výsuvné sedáky a nastaviteľné opierky sú úžasná vec. Ak máte návštevu, sedáky si stlačením jedného tlačítka zasuniete a hostia môžu komfortne sedieť. Každý z nich si môže taktiež nastaviť sklon záhlavovej opierky. Ak máte len domácu pohodu večer pred TV, sedáky si jednoducho vysuniete a dostanete tak komfortné miesto na ležanie pre dve osoby.

Firma Phasemodelom Savona, ale aj inými, prináša všetko, čo potrebujete pre úplný komfort. Je navrhnutá tak, aby poskytla pohodlie a zaujala na prvý pohľad svojimi čistými líniami. Vďaka nekonečným možnostiam variácií tvarov, farieb a tých najkvalitnejších poťahových materiálov, si každý dokáže nájsť svoju ideálnu kombináciu.

Kde môžete sedačku vidieť a vyskúšať?

Sedačku Savona od Phase, ale aj iné modely môžete vidieť a zakúpiť len v predajniach Phase vo všetkých krajských mestách: v BA, TT, TN, NR, ZA, BB, PP, KE.

www.sedackyphase.sk 

Text a foto: Sedačky Phase

"Dizaj­néri vytvá­rajú poria­dok v cha­ose. Dokážu jasne komu­ni­ko­vať myš­lienky pro­stred­níc­tvom orga­ni­zo­va­nia a mani­pu­lo­va­nia slov a obráz­kov. "
Jeff Veen
Autor

Informácie