Hotel International

LUXUSNÁ PERGOLA PRE IDEÁLNU POHODU NA ZÁHRADE

17.7.2018 - Spoľahlivosť, bezpečnosť, kvalita, rafinovaný a inovatívny dizajn - to sú základné rysy pergol MIRA od spoločnosti Isotra a.s., ktorá si pre svojich zákazníkov na začiatok sezóny pripravila rozšírenie sortimentu predovšetkým vonkajšieho tienenia. V tieni týchto záhradných pergol tak strávite so svojou rodinou či priateľmi zaručene príjemné chvíle. Vybrať si môžete z dvoch typov: samonosná pergola MIRA 4 alebo pergola MIRA 2 ukotvená do steny budovy.

S trechu pergol tvoria hliníkové lamely, ktoré možno natáčať od 0 ° do 140 ° s tesnením a bočným odtokom vody. Štruktúra pergoly poskytuje úplnú alebo čiastočnú ochranu pred slnkom, perfektnú klimatizáciu a zároveň slúži aj ako prístrešok proti dažďu či snehu, a týmto robí z terasy skutočný obytný priestor od skorej jari až do jesene. Do pergoly je možné integrovať LED bodové osvetlenie. Pergolu možno rozšíriť o tieniace prvky - screenové rolety či vonkajšie žalúzie a doplniť tiež o dažďový či teplotný snímač v prípade použitia anti-snow systému proti zasneženiu lamiel.

 

 

Pergoly Mira predstavujú syntézu pevnej a stabilnej konštrukcie a inovatívneho prevedenia lamiel, vrátane príslušných komponentov. Okrem dynamických testov spĺňajú pergoly Mira tiež prísne nároky na statické skúšky rovnomerného zaťaženia lamiel v uzavretej polohe s hmotnosťou až 140 kg /m². Pergoly spĺňajú požiadavky 6. triedy odolnosti proti vetru.

PREDNOSTI A VÝHODY:

•Inovatívny dizajn,

•hliníkové lamely s orientáciou 0 ° až 140 °,

•bočný odtok vody integrovaný do stojky,

•ochrana proti dažďu a snehu (max. zaťaženie 140 kg/m²),

•vysoká odolnosť proti vetru,

•možnosť integrácie screenových roliet či vonkajších žalúzií,

•možnosť afinity pergol.

www.isotra.sk

Text a foto: Isotra

"Dizaj­néri vytvá­rajú poria­dok v cha­ose. Dokážu jasne komu­ni­ko­vať myš­lienky pro­stred­níc­tvom orga­ni­zo­va­nia a mani­pu­lo­va­nia slov a obráz­kov. "
Jeff Veen
Autor

Informácie