https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

Horúci príval energie

Zatvorte oči a nechajte sa unášať krásou. Oddych, relax a pokoj. Všetci túžime práve po tom... Chvíľke, kedy sa čas zastaví a budeme si môcť naplno a bez výčitiek vychutnať svoj moment podmanivej relaxácie.

Zima sa nezadržateľne blíži a práve v studenom a sychravom počasí oceníme horúci vírivý kúpeľ, kedy sa telo prehreje, naplno zregeneruje. Pravidelný vírivý kúpeľ má vďaka najnovším hydromasážným systémom blahodárne protistresové účinky. Predstavte si,  ako sa po dlhom a únavnom dni oddáte horúcim bublinkám vody priamo vo vašej zimnej záhrade.

 

Zimné záhrady si získavajú čoraz viac priaznivcov, pre ktorých sa stala synonymom dokonalej siesty aj v mrazivých a chladných dňoch. Možnosti takejto záhrady sú pestré a jednou z nich sú aj vonkajšie jacuzzi, či vírivky, ktoré vám pripravia nezabudnuteľný zážitok.

Ako si vybrať?

Vírivky pozostávajú z jedného celku, preto prvým a základným komponentom je správna voľba tvaru a veľkosti. Pri výbere je dôležité zohľadniť priestor svojej zimnej záhrady. Štandardne je väčšina masážnych bazénov štvorcového tvaru veľkosti 2 x 2 m. Avšak výrobcovia ponúkajú rôzne iné veľkosti a tvary (obdĺžnik, kruh, trojuholník).

 

Typ, ktorý si zvolíte je taktiež na vás. Všetko závisí od priestoru, ktorým disponujete. Môžete si vybrať z nadzemných, s ktorými možno manipulovať a premiestňovať ich, alebo sa rozhodnete pre vírivku zapustenú do zeme, ktorej výhodou je lepší prístup. Oceníte ho  najmä v zimnom období. Odpočinok v takejto vani nie je v letných mesiacoch ničím výnimočným, avšak cítiť sa pohodlne aj keď okolo vás bude snežiť,  nemusí byť žiadnym problémom. 

 

Autor: Lucia Tlumačová

Foto: cherokeemountaincabins.com, treeinggear.com, houzz.com

Celý článok nájdete vo vydaní magazínu TRENDY BÝVANIE (december - január 2014).

29.1.2014