https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
  • Netradične luxusné sedenie
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

Netradične luxusné sedenie

26. 9. 2014 / Autor: MD

Pýtate sa: "Kde zoženiem nejaké trendy elegantné a štýlové sedenie do môjho domova?".

Netreba ísť ďaleko, stačí ostať s nami. Prinášame vám jedinečné kreslá a sedačky, ktoré v sebe skrývajú určitú dávku pôvabu, elegancie a dokonca nadčasovosti. Posúďte sami a určite sa zamilujete.

 

ANDAGraciózna, aerodynamická elegancia ANDY je zmyselná, trojrozmerná stavba, u ktorej sa nezdá, že jej vonkajší tvar pramení z funkcie, ale skôr z osobnej estetickej voľby jej tvorcu: záhyby, plnosť, otvory, sklony.

 

CALINMladistvo pôsobiaca stolička s odnímateľným (alebo odnímateľným a prateľným) poťahom na spôsob obliečky na vankúš. Kreslá a dvojmiestne pohovky majú nastaviteľné operadlá. Elegantné oceľové nožičky v hliníkovom lakovanom prevedení.

 

CONFLUENCES - Závan sviežeho vzduchu, ktorý porušuje všetky konvencie tradičného čalúneného nábytku. Bezpochyby nastoľuje nové trendy v oblasti „obrátených foriem“, s ich charakteristickým prekrývajúcim sa usporiadaním prvkov v štýle puzzle alebo yin-yang.

 

OTTOMANJej „celo-penová“ konštrukcia je pomerne sofistikovaná kvôli synergii sedacej časti a operadla. Obe časti sú tvorené odlišnou penou rôznej hustoty a Bultex penou po obvode pohovky. Všetky tieto prvky poskytujú ideálny komfort a neprekonanú trvanlivosť.

 

TOGONízko položené sedenie spolu so zvlnenými krivkami sedadla a operadla lákajú na oddych. Model Togo, skutočná klasika, sa teší neprekonateľnému úspechu od 70-tych rokov.

 

RIVE DROITETo, čo v kolekcii ligne roset chýbalo, bola pravá klubová stolička a zodpovedajúca taburetka. RIVE DROITE je aktuálnym a skutočne nádherným výtvorom: je nesmierne pohodlná, mäkká, luxusná, nie príliš veľká a akosi dôverne známa, nadčasová a jedinečne pôvabná.

 

MOËL - Značka pochádza z francúzskeho slova ‘moelleux’, čo znamená mäkký a pohodlný. Mäkké a zaoblené línie umocňujú celkový dojem pohodlia až takmer zabudnete, že tento model je ako žiadny iný.

 

FLAXNavrhnuté v štýle lodných konštrukcií, v ktorom ostali len nevyhnutné konštrukčné prvky. Výsledný kúsok zostáva pozoruhodne ľahký a elegantný: skutočný kus poctivosti remesla. Tradícia víťazí, keď spája osvedčený spôsob výroby, majstrovskú jednoduchosť línie a maximálne pohodlie.

Zdroj: Ligne Roset