Hotel Color

MIMA PRODUCTION: „Naším cieľom je ponúkať klientom atmosféru, nielen nábytok.“

Mnoho spoločností, ktoré organizujú podujatia pre svojich stálych či potenciálnych klientov, si uvedomuje, že dokonalý event dokáže poslúžiť ako jeden z najefektívnejších marketingových nástrojov. Odlíšenie sa od zvyšku trhu organizovaním eventu je kľúčom k úspešnému budovaniu firemného brandingu. Aj preto čoraz viac spoločností preferuje výber takého eventového mobiliáru, ktorý korešponduje s firemnou kultúrou. Tí, ktorí sa zaoberajú nábytkom, vedia, že stoly a stoličky majú ďaleko väčší účel len ako slúžiť na sedenie a stolovanie.

Spoločnosť mima production sa zaoberá prenájmom designového nábytku, osvetlenia a dekorácií na všetky druhy podujatí, od narodeninových osláv, firemných party, cez výstavy, konferencie, svadby až po koncerty. Kľúčovým v príprave akéhokoľvek podujatia je vytvorenie atmosféry. Okrem dekorácií a osvetlenia zohráva v tomto smere významnú úlohu práve nábytok mima production, ktorý nie je len prostriedkom na sedenie a stolovanie, ale predstavuje hlavný designový prvok každého eventu.

Nábytok pre všetky druhy podujatí

Mima production je spoločnosť, ktorá dbá na to, aby nábytok predstavoval umenie, dokázal upútať pozornosť a vyčaroval tak vytúženú atmosféru podujatia s ohľadom na rozpočet hostiteľa. Vďaka netypickému nábytku a ich kombinácii dokážeme nastaviť želanú náladu priestoru. Zaujímavé „lounge“ sedenie dokáže hosťom vyslať signál, aby si spravili pohodlie. Pre spoločnosti organizujúce firemné večierky sú dôležitou súčasťou aj bary a iné časti barového nábytku, na ktorom môže byť reklamný banner vašej spoločnosti. Zaujímavým pre imidž spoločnosti na evente je aj použitie veľmi populárnych priesvitných stoličiek „Ghost“ a „Queen“ s logom vašej spoločnosti. Ich minimalistický, nadčasový dizajn sa hodí do každého typu priestoru a vždy zanechajú efektný dojem.

Nechajte váš priestor zažiariť

Samostatnou kategóriou v našej ponuke je svietiaci LED nábytok. Jeho výhodou je, že je maximálne efektný, je bezkáblový (vydrží až 10 hodín v prevádzke bez nutnosti napájania), je vhodný ako do interiéru tak aj do exteriéru. Technológia LED multicolor umožňuje, že kreslá, stand-by stoly, konferenčné stolíky či dekoračné prvky sa dajú rozsvietiť na 16 farieb, pričom farbu a intenzitu svetla môžete meniť podľa požiadaviek. Svietiaci LED nábytok event okamžite oživí, dodá mu energiu a umožní instantne meniť jeho celkový dojem, farebnosť či atmosféru. Navyše tento typ nábytku ponúka široké možnosti výrazného brandingu.

Článok o dizajnovom nábytku mima production, s.r.o. nájdete v aktuálnom novembrovom čísle TRENDY Bývanie, ktorý bude v predaji už od 8.novembra 2016!

 

mima production, s.r.o.

zariadenie pre Váš moderný event

 

www.mimapro.sk

www.facebook.com/mimaproduction

TEXT: MIMA PRODUCTION

FOTO: MIMA PRODUCTION, BIELY ATELIER, AMBIENTES WEDDING AGENCY, LOVELY DAY WEDDING AGENCY