https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

Boutique Hotel Hviezdoslav**** v Kežmarku Vás srdečne víta!

 

Noblesa, atmosféra, história a šarm to sú atribúty Boutique Hotela Hviezdoslav**** na úpätí Vysokých Tatier priamo v srdci historického mesta Kežmarok.

Bola to práve história mesta, ktorá inšpirovala jeho majiteľov citlivo zrekonštruovať 4 vzácne historické meštianske domy zo 17.storočia a vytvoriť pre  návštevníkov  jedinečný priestor pre ubytovanie, stravovanie, ale aj pre rôzne slávnostné príležitosti v historických salónoch, v štýlovej reštaurácii Poézia, v literárnej kaviarni, v elegantnom Cognac a cigár bare či v kongresovej sále Sophia. Našim hosťom je k dispozícii aj malé, ale útulné wellness centrum Harmónia, kde môžu načerpať novú energiu a rovnováhu, ale aj dvojdráhový bowling pre zábavu a v letných mesiacoch je to útulná a tichá kvetinová terasa v átriu hotela s výhľadom na majestátnu gotickú Baziliku minor a Belianske Tatry. Prednosťou nášho hotela je individuálny prístup k hosťom, ústretovosť  a profesionalita nášho personálu, ktorého jediným cieľom je pripraviť pre každého hosťa zážitok z jeho pobytu u nás. Náš hotel má k dispozícii aj pre najmenších hostí priestor detského sveta, aby si rodičia mohli oddýchnuť.

Navštíviť, uvoľniť sa, oddýchnuť si a načerpať novú energiu to sú základné ingrediencie pre nezabudnuteľný zážitok každého hosťa v našich 38 elegantných a romantických hotelových izbách štandard, DeLuxe a suitách, ktoré sú s láskou, pozornosťou a komfortom pre hostí zariadené. Cieľom hotela je, aby sa  hostia v ňom cítili ako doma. Čo je zaujímavé, izby v každom dome sú ináč zariadené nielen čo sa týka farieb, ale aj nábytku, všetky sú v historizujúcom štýle a suity majú   funkčné krby, ktoré sú hlavne v jesennom a zimnom období veľmi žiadané lebo dotvárajú to pravé čaro. Srdečne vitajte v našom regióne a v našom „ Malom hoteli s veľkým srdcom“ a dušou, ktorou  sú práve ľudia, ktorí pre Vás pripravujú príjemné chvíle a zážitky!

O kvalite ponúkaných služieb nesvedčí len odozva hostí, ktorí oceňujú úroveň, kvalitu služieb a priestorov hotela, ale aj množstvo prestížnych ocenení, ktoré hotel získal v rámci rôznych svetových súťaží. Medzi jeho prvé ocenenia patrí najvyššie ocenenie aké môže historický hotel dosiahnuť a tým je Najpohostinnejší hotel Európy. Toto ocenenie mu bolo udelené v roku 2017 a v tom istom roku získal aj ďalšie ocenenie World Luxury Hotels Award 2016 v kategórií národný víťaz Boutique hotelov. Za rok 2017 bol hotel odmenený v ocenením World Luxury Hotels Award v kategórii Heritage Hotels v meste Saint Moritz v kategóriách Malý Hotel, Hotel s historickým dedičstvom a Hotel Kultúry. Riaditeľka hotela sa môže pochváliť ocenením  Hotelier roka 2017. V roku 2019 do svojej zbierky získal víťazstvo v kategórii Heritage & Culture súťaže HERITAGE HOTELS OF EUROPE AWARDS vo Viedni. Ako jediný slovenský zástupca uspel v konkurencii historických hotelov z 13 európskych krajín. Medzi ďalšie tituly, ktorými sa môže pýšiť, patrí Pečať dokonalosti Signum Virtutis v kategórii historické boutique hotely na súťaži Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards.

V tejto kategórii si hotel pripísal prvenstvo v rokoch 2020, 2021, 2022 a 2023 a zaradil sa tak medzi tie najlepšie ubytovacie a stravovacie zariadenia na svete. Prvé miesta taktiež dosiahol na odovzdávaní cien World Travel Awards v kategórii Slovakia's Leading Boutique Hotel v rokoch 2021,2022 a 2023

https://www.hotelhviezdoslav.sk/

"Dizaj­no­vať zna­mená komu­ni­ko­vať jasne aký­mi­koľ­vek pros­tried­kami, ktoré doká­žete kon­tro­lo­vať a ovlád­nuť. "
Milton Glaser
Dizajnér

Informácie