https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

Dovolenka v kúpeľoch

Strávte dovolenku v kúpeľoch a vychutnajte si vynikajúcu príležitosť na oddych v luxusnom prostredí kúpeľov. Namiesto zhonu  môžete urobiť niečo pre svoje zdravie. Budú sa tu o vás starať, rozmaznávať vás wellness a kúpeľnými procedúrami, masážami, pestrou stravou, pripravia pre vás zábavu so živou hudbou a chutnými nápojmi. Vyberte si z pestrej ponuky celého sveta.

 

ŠVAJČIARSKO

Vitznauerhof

Na kúzelnom mieste na brehu jazera Lucern stojí jeden z najprestížnejších švajčiarskych kúpeľných hotelov, ktorý vám predstaví celkom novú úroveň blaženosti. Historický luxusný hotel Vitznauerhof prešiel modernizáciou a jedným z cieľov bolo vytvoriť  najlepšie kúpele vo Švajčiarsku. Tento cieľ sa im podaril, keď sa toto útočisko plné relaxácie, omladenia, a pokoja zaradilo na mapu najlepších svetových kúpeľných destinácií.  Lekárske procedúry sú doplnené wellnessom, ktorého súčasťou je široká škála luxusných sáun, spŕch, bazénov, víriviek, fitness centier a relaxačných centier.

www.vitznauerhof.ch

 

Park hotel Vitznau

Kúpele s nádherným výhľadom na jazero Lucern, ktorých priestory sú plné pohodovej atmosféry zachytenej v modernom zariadení kúpeľov. Futuristický dizajn od podlahy až k stropu vám ponúka tie najlepšie wellness zážitky a top ošetrenie. Zariadenie hotela je veľkolepé. K dispozícií je veľký 21 metrov dlhý termálny bazén s vnútorným aj vonkajším priestorom a malebným výhľadom na hory a jazero Lucern, Kneippove chodníky, ľadová jaskyňa, tepidárium s relaxačnými svetlami, sauny, masáže a rôzne procedúry. Potom, čo si doprajete omladzujúci rituál krásy si môžete dať jedlo z miestnej reštaurácie ocenenej Michelinskou hviezdou.

www.parkhotel-vitznau.ch

 

Lenkerhof

Ovlažte svoje zmysly v krištáľovo čistých horských kúpeľoch v Lenkerhof Gourmet Spa Resort. Tento päťhviezdičkový hotel hosťuje svetoznáme najprestížnejšie kúpele v Alpách a stavia na magickej liečivej sile krištáľovej alpskej vody a zdokonaľuje ju najnovšími vedeckými terapiami.  Wellness zložený zo siedmich rôznych typov sáun, termálnych vonkajších bazénov a špičkových liečebných procedúr. Ubytovanie je zariadené v súlade s filozofiou harmónie a blaženosti a ponúka okázalo luxusné izby, kde si môžete vychutnať úchvatné výhľady na švajčiarske Alpy.

www.lenkerhof.ch

 

RAKÚSKO

Aurelio Lech

5-hviezdičkový kúpeľný hotel v regióne Arlberg je jedným z najlepších lyžiarskych boutique hotelov v Rakúsku a jeho kúpeľné zariadenia sú na špičkovej úrovni. Ponúka tak na jednej strane jedinečný zážitok z lyžovania a okolitej prírody, na strane druhej aj dokonalý wellness zážitok. Elegantný jednoduchý nadčasový dizajn a jemné osvetlenie používané v celom hoteli vás dostane do príjemnej nálady, ktorá pomáha uvoľniť vaše telo ešte predtým, než sa ponoríte do bazéna, zrelaxujete v soľnej aróme parných kúpeľov alebo si len vychutnávate drink vo vitality bare. Nechýbajú tu ani zážitkové sprchy, bylinné kúpele, sauny, snehové átrium, jacuzzi a termálne apartmány.

www.aureliolech.com

 

POĽSKO

Hotel Gołębiewski

5-hviezdičkový kúpeľný hotel stojí na svahu vrchu Bukowej  (713 m n. m.) na pravom brehu rieky Visly. Malebné okolie hotelu dopĺňa pásmo Slezských Beskýd, popretkávané malebnými údoliami a riečkami. Rozmanité atrakcie a nezabudnuteľná atmosféra kúpeľného komplexu sú zárukou toho, že Hotel Gołębiewski je ideálne miesto pre všetkých hostí túžiacich po odpočinku a relaxe.

www.golebiewski.pl

 

MAĎARSKO

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár

Novovybudovaný 5-hviezdičkový hotel v Maďarsku leží na brehu siedmych jazier  Bad Sárvár, v bezprostrednej blízkosti krásnych lesov a lúk a zároveň kúsok od centra tradičného kúpeľného mesta. Bad Sárvár patrí medzi "kráľovské kúpele Európy". Izby v štýle boutique, špičkový kúpeľný a relaxačný areál s 22 bazénmi, vlastný minerálny prameň, luxusný Hammam, moderne vybavené fitness – to je len zlomok toho, čo ponúka tento skvost medzi maďarskými kúpeľnými hotelmi.

www.spirithotel.hu

 

Autor: Erika Vojtová

Foto: Archív kúpeľov a hotelov