https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

Kúpeľňa v slnečnom šate

4.5.2016 - Historizujúce prvky, biela patina a porcelán sa okrem obývačky a kuchyne snúbia aj v kúpeľni zariadenej podľa princípov provensálskeho dizajnu. Nachádza sa v objatí sviežich perleťových farieb a útulných dekorácií, ktoré vo vás navodia dokonalý pocit uvoľnenia a radosti. Je nasiaknutá magickými momentmi a nostalgiou sálajúcou z fascinujúcich prvkov a solitérov s priznaným charakterom francúzskeho vidieku. Pristane jej slnečný šat, ženský pôvab a kráľovská vznešenosť zreteľná na jednotlivých doplnkoch a detailoch tohto romantického interiéru.

Samostatne stojaca vaňa

Typický charakter provensálskej kúpeľne určuje predovšetkým voľne stojaca vaňa, ktorej romantické tvary pôsobia v priestore naozaj veľkoryso. Determinuje celkovú kompozíciu kúpeľne, pretože od jej umiestnenia sa odvíja usporiadanie ostatného vybavenia. Hoci je náročná na priestor, zaručene do kúpeľňového interiéru vnesie eleganciu a pôvab. 

TIP: Sen o romantickej kúpeľni so všetkými prvkami francúzskeho vidieku môže byť reálny aj vďaka retro konceptu Ricordi od spoločnosti SIKO. Neváhajte preto, čarovnú kúpeľňu máte na dosah!  www.siko.sk

Viac tipov a rád ako si doma zariadiť kúpeľňu v provensálskom štýle vám prinášame v najnovšom vydaní magazínu TRENDY BÝVANIE, ktoré je práve v predaji!

Autor: PG

Foto: SIKO, Decodom, archív redakcie