https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

INTELIGENTNÉ ZÁHRADNÍČENIE DO KAŽDÉHO BYTU

Nie každý má to šťastie, že vlastní záhradku alebo balkón. Ak sa aj vy nachádzate v takejto situácii, ale aj napriek tomu by ste chceli doma pestovať bylinky alebo drobnú zeleninu, Potten & Pannen - Staněk prišiel s riešením v podobe inteligentnej záhradky.

Véritable je autonómna domáca záhradka a predstavuje kompaktné, tiché, efektívne a ekonomické riešenie pre celoročné pestovanie byliniek, jedlých kvetín a malých odrôd ovocia a zeleniny v domácnosti.

 

Kvetináč je dizajnový a hodí sa do každej domácnosti. Nezaberá veľa miesta a vyžaduje minimálnu starostlivosť. To poteší určite každého, kto nemá s pestovaním skúsenosti alebo nemá čas. Stačí len vložiť už hotové náplne Lingot a doliať vodu. O zvyšok sa postará inteligentné osvetlenie spolu so samozavlažovacím systémom, ktorý vám po približne 3 týždňoch blikaním svetiel, alebo pomocou aplikácie pripomenie, že je čas doplniť vodu.

 

Čo sú to vlastne náplne Lingot? Kapsule, ktoré obsahujú substrát so semenami rastlín. Sú prírodné, bez pesticídov a GMO, biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Výber a kompozícia substrátov sú šité na mieru jednotlivým rastlinám. Rovnako tak je maximálne optimalizované umiestnenie semienok v substráte aj šírka a hĺbka ich osadenia pre efektívny a rýchly rast. Vašou úlohou je si len vybrať z približne 30tich druhov rastlín, vložiť do zásobníka, doliať vodu a mesiac si počkať, kým vyrastú krásne rastlinky a vy môžete zbierať chutnú úrodu.

Inteligentný kvetináč Véritable je vybavený profi LED osvetlením vysokej kvality, ktorého svetelné spektrum je prispôsobené pre jedlé rastliny a nahrádza slnečné žiarenie. Navyše je výškovo nastaviteľné, aby sa ľahko prispôsobilo výške pestovaných rastlín.  Vďaka technológii Adaptlight, ktorá upravuje osvetlenie automaticky podľa sily dopadajúceho slnečného žiarenia, je možné kvetináč umiestniť aj do miestností bez okien.

 

 

Tak ako? Presvedčili sme vás, že pestovanie byliniek a rastlín je vďaka inteligentnej záhradke určené naozaj pre každého? Ak ste dostali chuť na doma vypestované cherry paradajky alebo šalát, navštívte predajňu Potten & Pannen – Staněk v NC Central, Bratislava, alebo si záhradku môžete kúpiť aj online na www.pottenpannen.sk