https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
  • Drevostavba AQUILA
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

Drevostavba AQUILA

 

Jednoduchý 3-izbový bungalov pre malú rodinu s potrebou zvláštneho priestoru na bývanie, alebo podnikanie. Určený je pre 3 (max 4) osoby, s celkovou podlahovou plochou 113m2 bez terasy a vonkajších rozmerov 11,85 x 16,0m. Vo vstupnej časti je technické zázemie a samostatné bývanie, v druhej časti  je kuchyňa s jedálňou a obývacia izba so spálňou ako 2-izbový samostatný priestor. Všetky izby majú spoločný výstup na terasu situovanú do oddychovej časti pozemku. Dom je určený na rovinaté až mierne svahovité pozemky.

Dispozícia

Dve pôdorysne oddelené časti tvoria súčasne funkčné delenie objektu. Vo vstupnej časti je technické zázemie a samostatné bývanie, v druhej časti  je kuchyňa s jedálňou a obývacia izba so spálňou ako 2-izbový samostatný priestor. Všetky izby majú spoločný výstup na terasu situovanú do oddychovej časti pozemku.

Architektúra

Dvom funkčným častiam zodpovedajú dve hmoty objektu – prvá s plochou strechou a fasádnym obkladom, ktorý je možné alternatívne realizovať v inej farbe fasády a druhá - s pultovou strechou nad 2-izbovou časťou domu vo svetlej farbe fasádnej omietky kombinovanej s  povrchom fasády na vstupnej časti domu.

 

Dodávateľ: Atrium-sk

 

 

 

Viac na www.atrium-sk.sk