https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

TALIANSKA ZNAČKA SMEG - IKONICKÉ SPOTREBIČE PRE JEDINEČNÉ KUCHYNE

Taliansky SMEG predstavuje dizajnové malé kuchynské spotrebiče v modernom retro štýle alebo v limitovaných návrhárskych edíciach, určených pre tých najnáročnejších zákazníkov. Výhradné zastúpenie malých spotrebičov a chladničiek SMEG na Slovensku a v Českej republike získala spoločnosť Potten & Pannen – Staněk, ktorá tak rozšírila svoje portfólio o ďalšie z prémiových značiek.

Do povedomia zákazníkov sa značka SMEG zapísala predovšetkým ikonickými retro chladničkami FAB28, v posledných rokoch však firma vstúpila i do segmentu malých spotrebičov. Ich dizajn pokračuje na retro vlne 50-tych rokov a medzi zákazníkmi sa teší veľkej popularite.

Samotný výtvarný návrh malých spotrebičov vytvorili poprední talianski dizajnéri Matteo Bazzicalupo a Raffaella Mangiarotti z milánskeho štúdia deepdesign®. Na dizajne limitovaných edícií spotrebičov sa ďalej podieľali i poprední módni návrhári svetovej značky Domenico Dolce a Stefiano Gabbana.

Okrem mnohých ocenení za dizajn zbierajú malé spotrebiče SMEG prvé miesta aj v spotrebiteľských testoch, a to predovšetkým vďaka inovatívnym materiálom a kvalitnej konštrukcií.

Filozofia značky SMEG (Technology with style) je v súlade s konceptom spoločnosti Potten & Pannen - Staněk. Tá je na slovenskom a českom trhu garantom prémiového kulinárskeho vybavenia a v jej ponuke nájdete výrobky iba tých najkvalitnejších značiek. „Veľmi nás teší, že sme sa stali výhradným zástupcom malých spotrebičov a chladničiek SMEG na českom a slovenskom trhu. Pre Potten & Pannen - Staněk je toto partnerstvo jednoznačne jedným z najdôležitejších krokov za posledných 15 rokov," hovorí Pavel Staněk, konateľ spoločnosti.

Tak ako pri  iných značkách, ktoré spoločnosť Potten & Pannen - Staněk na náš trh doteraz uviedla, je už teraz jasné, že značka SMEG má na našom trhu veľkú budúcnosť.

 

 

 

Nadčasový retro dizajn kolekcie 50-tych rokov aj limitovaná edícia Sicily is my love od Dolce & Gabbana slávi úspechy po celom svete, svoje miesto v kuchyni si určite čoskoro nájde aj v našich kuchyniach.

Produkty kúpite v kamennej predajni  v OC Central v Bratislave alebo prostredníctvom e-shopu pottenpannen.sk.

TEXT A FOTO: Potten & Pannen – Staněk
 

 

"Dizaj­néri môžu byť sku­toč­nými inte­lek­tu­álmi budúc­nosti."
Paola Antonelli
Autorka

Informácie