https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

"Erbesi, for today ´s children... the tomorrow´s V.I.P."

1.8.2016 - Rodina Erbesi už 50 rokov vytvára pre našich najmenších pohodlie, vysokú kvalitu, ktorá sa snúbi s tými najvyššími bezpečnostnými štandardmi. Ermes Cantarutti a jeho manželka Daniela začali písať túto dlhú a významnú históriu spolu. Obaja s priekopníckym myslením, plným fantastických nápadov a kreativity. Dnes David a Enrico, synovia Ermesa a Daniely, pracujú v rodinnej firme s rovnakou vášňou a odhodlaním. Tento rok je pre spoločnosť obzvlášť výnimočný, pretože oslavuje svoje 50. výročie na trhu.

Talianska rodinná firma Erbesi sa venuje výrobe detského nábytku od roku 1966. Od prvých postieľok vyrobených na sústruhu prešli ich produkty mnohými inováciami. Do svojich vízií a nových projektov  však v prvom rade vkladajú prvky bezpečnosti a kvality. Počas svojej bohatej histórie nadobudli významné postavenie na trhu s množstvom precíznych ocenení. Primárnou inšpiráciou sú jednoznačne deti a ich príbehy, ktorými je rodina Erbesi pri tvorbe dizajnu v značnej miere ovplyvnená. V kolekciách tak spája moderné prvky s tradičnými a nábytok sa tým stáva jedinečný a výnimočný. Kolekcie značky Erbesi sú prirodzene čisté a jemné, všetky prvky spolu tak dokonale ladia. Umožňujú vám tak mať v detskej izbičke nábytok spolu so všetkými doplnkami a textíliami v rovnakom dizajne a vytvoriť tak harmonický upokojujúci priestor pre vaše ratolesti. 

Viac o týchto jedinečných produktoch inšpirovaných príbehmi deťmi sa dočítate v najnovšom vydaní magazínu TRENDY BÝVANIE, ktoré je práve v predaji!

www.erbesi.sk, www.erbesi.cz, www.erbesi.at

Text a foto: Anna Ambrošová & Erbesi