https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
  • Túžite po originálnej kúpeľni?
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

Túžite po originálnej kúpeľni?

15. 10. 2014

Túžite po originálnej kúpeľni? SIKO spúšťa na Slovensku možnosť objednania kúpeľňového nábytku na mieru. Možete si vyskušať, aké jednoduché je stať sa na chvíľu interierovým dizajnérom a vytvoriť si napríklad originálnu skrinku do vašej kúpeľne. 

Vyskušajte plánovač na www.siko.sk/nabytok-na-mieru

Nábytok na mieru od SIKO KÚPEĽNE vás odlíši. Plánovanie vám dovolí zvoliť ľubovoľné kombinácie farieb, materiálov, tvarov a kovanianábytku, ktoré sa páčia práve vám. Vdýchnite tým svojmu interiéru dokonale jedinečný výraz s vlastným podpisom.

PRAKTICKOSŤ NA PRVOM MIESTE

Nábytok na mieru od SIKO KÚPEĽNE vám umožní oveľa efektívnejšie využiť priestor. Zabránite vo vašich miestnostiach tzv. "hluchým miestam", ktoré sa na nič nehodia a navyše sa ťažko upratujú. Tým, že slobodne rozhodnete o veľkosti a počte zásuviek, políc a spôsobe otvárania dvierok, si výrazne sprehľadníte úložné možnosti. Rozmery nábytku, umývadiel, ale aj zrkadiel môžete plánovať s presnosťou na 1 cm.

JE TO LEN A LEN NA VÁS

Pri konfigurácii môžete úplne popustiť uzdu svojej fantázii. Zlaďte farebné odtiene (ponúkame ich viac ako 2000) do elegantného celku alebo naopak rozihrajte farebné kontrasty. Vrhnite sa na retro šesťdesiate roky so zaoblenými hranami, alebo utvorte prísne lakonický ultramoderný dizajn. Zvoľte prirodzené drevené odtiene korpusov (16 variantov) alebo lakované povrchy vo vysokom lesku či mate (podľa vzorkovnice RAL a NCS). Vyberte z množstva nábytkových úchytiek, LED svietidiel, umývadiel, zrkadiel a zrkadlových skriniek.

Na predajniach SIKO si môžete prezrieť expozíciu nábytku na mieru, vzorové zostavy nábytku a sami sa presvedčiť, že kombinácia farieb, povrchov a tvarov je takmer neobmedzená.

A MÁTE TO HNEĎ!

Žiaden strach zo zložitostí! Nábytok na mieru od SIKO KÚPEĽNE vytvoríte úplne hravo. Že ste žiaden kúpeľňový nábytok ešte nikdy neprojektovali? Všetko sme maximálne zjednodušili, preskúšali a presvedčili sa, že to naozaj zvládne každý. Zaregistrujete sa na prvej stránke, vstúpite do plánovača, ktorý vás jednoducho navedie, vytvoríte svoj ​​projekt a zároveň hneď uvidíte aj cenu. Následne vlastný projekt uložíte, náš odborný predajca objednávku skontroluje (aby nič nechýbalo atď.) a k nám do predajne prídete už len podpísať objednávku.

Buďte u nás ako doma. Vytvorte si tú svoj ​​úplne vlastný svet podľa svojich predstáv. Dajte sa do toho!

Vyskušajte plánovač na www.siko.sk/nabytok-na-mieru (pred spustením je potrebné sa zaregistrovať)

Zdroj: TS SIKO