https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

Bývať v novom alebo ako v novom

Rovnakú radosť ako majiteľom prvého vlastného bývania dokáže majiteľom staršieho bytu alebo domu vyčariť úspešná renovácia. Očarila vás lokalita a konkrétna nehnuteľnosť, no jej aktuálny stav vás odrádza? Stačí dobrý projekt & investícia a získate „nový“ domov.

Každý majiteľ nehnuteľnosti má vlastnú predstavu o lepšom bývaní. Či už zmenou dispozičného riešenia, modernizáciou materiálového alebo technologického vybavenia, rekonštrukciou s využitím praktických i dizajnových noviniek... Plánov a možností je dnes už neúrekom, realizácia zvyčajne limitovaná rozpočtom. Keďže do renovácie bývania sa človek nepúšťa často a ide o investíciu na viac rokov, preto netreba váhať siahnuť aj po úvere, ak si to situácia žiada. V súčasnosti sú financie na bývanie dostupné za mimoriadne prijateľných podmienok. Kto nie je v časovej tiesni, môže to využiť vo svoj prospech a financie získať výhodnejšie –prostredníctvom stavebného sporenia, ktoré umožní po istej dobe čerpať stavebný úver s nízkym úrokom, nízkou splátkou a s garanciou podmienok až na 30 rokov. Je to výnimočný benefit, ktorý poskytuje iba stavebné sporenie. Ide o najvýhodnejší spôsob (do)financovania bývania. Vytvoriť si zázemie podľa svojich predstáv a nárokov je oveľa jednoduchšie a rýchlejšie s pomocou nasporenej sumy a úveru na bývanie. Vďaka W-bonusu poskytuje stavebné sporenie aj bez štátnej prémie zaujímavé zhodnotenie vkladov, až 3,5 % v prvom roku sporenia (spolu so štátnou prémiou až 6 %), teda podstatne viac ako na bežnom účte. Peniaze tak pracujú pre vás – úročia sa a participujú na tom, aby ste získali ďalšie financie na bývanie čo najvýhodnejšie. Financovanie bývania je dobré riešiť v predstihu, získate lepšie úverové podmienky a vyhnete sa stresu „zo zháňania financií na poslednú chvíľu“. Stojí to za zváženie, námahu i financie s tým spojené. Veď vlastné kvalitné a príjemné bývanie je hodnota, ktorú oceníte každý deň.

 

 

 

Dobre vedieť:

  • Úver na bývanie až do výšky 200 000 € s výhodným úrokom a nízkou splátkou, pre klientov rôzneho veku a rôznych príjmových skupín poskytuje Wüstenrot stavebná sporiteľňa; do výšky 35 000 eur aj bez založenia nehnuteľnosti.
  • Okamžitý úver aj bez predchádzajúceho sporenia je dostupný už od 1,49 % ročne s garanciou sadzby na 3 roky.
  • Renovácia či modernizácia patrí do širokej škály účelového použitia úveru zo stavebnej sporiteľne.
  • K plánovaným nákladom projektu pripočítajte cca 20 % (na nečakané výdaje).

www.wuestenrot.sk, *6060 (0850 60 60 60)