Hotel International

Zima na Podbanskom stojí za to

https://www.podbanskeresort.sk/grand-hotel-permon/akciove-pobyty/

Jednoznačným favoritom pre rodinnú dovolenku je Grand hotel Permon****, vyhľadávaný family hotel, ktorý zaručí pohodové chvíle a zážitky každému členovi a to bez ohľadu na počasie v každom ročnom období. Keď sú na wellness pobyte (https://www.podbanskeresort.sk/grand-hotel-permon/akciove-pobyty/) spokojné deti, radosť a spokojnosť  je aj na strane rodičov.

Čo ponúka Podbanské Resort a hotel? Úžasnú prírodnú scenériu s vôňou sviežeho tatranského vzduchu a detské ihrisko priamo pod majestátnym štítom Kriváňa. Špičkovú požičovňu horských bicyklov vrátane elektrobicyklov i kompletného príslušenstva pre rodinu (prilby, detské sedačky i vozíky za bicykle). Priamo z Podbanského vedú viaceré obľúbené cyklotrasy, napr. do Tichej a Kôprovej doliny, ku Kmeťovmu vodopádu. Vďaka polohe v srdci Tatier je Podbanské výborným východiskovým bodom pre výlety nielen v Tatrách, ale i po Liptove.

 

Aj prechádzky tu majú svoje čaro a to počas celého roka. Ku „Chodníku sovích strážcov“ a „Čarovnej lesnej cestičke“ s vyrezávanými zvieratkami, ktoré vedú cez smrekový les od Grand hotela Permon k hotelu Pieris, pribudlo tajomné „Údolie Permoníkov“. Počas prázdnin premáva medzi Grand hotelom Permon a hotelom Pieris rezortný vláčik Permon EXPRES (pre ubytovaných grátis).

V zime nájdete v tesnej blízkosti hotelov lyžiarske stredisko Podbanské SKI, ktoré má vďaka menej náročným svahom ideálne podmienky pre všetky vekové kategórie. Rodiny s deťmi tu nájdu svoj rodinný lyžiarsky raj, nechýbajú služby požičovne ani inštruktori. Na svahu je vyhradená dráha na obľúbené sánkovanie. Pre vyznávačov „bielej stopy" (bežeckého lyžovania) je určená dlhá Tichá a Kôprová dolina, ako aj osadou prechádzajúca „Tatranská magistrála". Zaujímavý je aj zväčša upravený okruh od cestného mosta pozdĺž rieky Belá cez kokavské lúky po Liptovskú Kokavu.

 

A čo v prípade nepriaznivého počasia? Máte skutočne pestré možnosti: bazénový svet so samostatným detským vodným svetom, saunový raj pre dospelých, výnimočný detský kútik, 3D kino, TEEN zóna s X-Box Kiosk, animačný program, maskoti Permoníci, kolkáreň. Nechajte sa rozmaznávať príjemnými masážami v obľúbenom SPA Paradise alebo sa oddajte kúzelným ošetreniam exkluzívnej značky SOTHYS Paris v hotelovom BEAUTY Paradise.

Na jarné prázdniny nechýba v ponuke obľúbený pobyt „ZIMNÁ PERMON POHODA“ s polpenziou a vstupom do unikátneho wellness komplexu, navyše s výhodnými cenami pre deti aj juniorov.

 

Hľadáte ideálne miesto na wellness pobyt pre dvoch (https://www.podbanskeresort.sk/hotel-pieris/akciove-pobyty/)?  Hotel Pieris*** s atraktívnou polohou neďaleko Grand hotela Permon**** Vás príjemne prekvapí interiérom a štýlovým izbami. Hotel, ktorý je  v obklopení Vysokých, Nízkych a Západných Tatier zároveň, ponúka jedinečnú atmosféru malebnej horskej osady Podbanské v spojení s kvalitnými službami. Ako ubytovaný hosť hotela máte okrem  hotelového Wellness Pieris vstup aj do najväčšieho hotelového wellness komplexu v Grand hoteli Permon**** - do unikátneho wellness sveta AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise. Vužite výhodnú ponuku zimného pobytu „PIERIS ZIMA“ (https://www.podbanskeresort.sk/hotel-pieris/akciove-pobyty/pieris-zima/).

TIP na darček pod stromček: Vyberte si z ponuky akciových pobytov  a darujte darčekový poukaz (https://www.podbanskeresort.sk/darceky/) na pobyt v Grand hoteli Permon**** alebo hoteli Pieris***.

Ešte váhate? Zima na Podbanskom s wellness priamo pod Kriváňom stojí za to. Zahrejte sa s najbližšími v srdci čarovnej prírody. Viac na www.podbanskeresort.sk