https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/
https://www.byvanieanehnutelnosti.sk/

Hotel Lesná****

Váš relax bude pokračovať aj mimo priestoru spa, nakoľko hotel je obklopený prekrásnou tatranskou prírodou. Interiér inšpirovaný okolitým prostredím, Adult-friendly koncept, zároveň tiché prostredie mimo rušného centra Tatier, tým spĺňa všetky predpoklady pre skvelý a ničím nerušený oddych. Lesná Spa by L’OCCITANE mu už len dotvára dokonalú atmosféru harmónie a pokoja.   Všetky Vaše ďalšie očakávania splní svojimi nadštandardnými službami tradičnej slovenskej gastronómie v inovatívnom a modernom prevedení.

Francúzska kozmetická značka L’Occitane a Hotel Lesná**** majú v Starej Lesnej spoločný projekt – jediné Spa by L’Occitane na Slovensku.

Ak túžite po ozajstnej regenerácii tela a mysle, doprajte si ju v autentickom Lesná Spa by L’Occitane

Iba s destilačným prístrojom, malým kamiónom a dobrou znalosťou rastlín destiluje v roku 1976 Olivier Baussan esenciálny olej rozmarínu, ktorý začína predávať na miestnych trhoch v Provence. Tu začína cesta L’OCCITANE. Dnes má viac ako 2 000 predajní po celom svete. Salón Spa je prirodzeným rozšírením značky L’OCCITANE: autentické ingrediencie s preukázateľnou účinnosťou sa spájajú s tradičnými technikami masáží z celého sveta v jedinečných postupoch, ktoré sa v takomto celku stali exkluzívnou signatúrou tejto značky. Nestretnete sa s nimi vo svete nikde inde, okrem medzinárodnej siete salónov Spa by L’Occitane. Na Slovensku nájdete tento výnimočný svet relaxu iba na jedinom mieste: v Lesná Spa by L’OCCITANE, ktoré je hlavným lákadlom štvorhviezdičkového Hotela Lesná.  

Kóje s 3D efektom, relaxačná hudba a ikonické vône francúzskeho vidieka, ktoré vás prenesú do Provensálska

Ak túžite po ozajstnej regenerácii tela a mysle, doprajte si ju v autentickom Lesná Spa by L’Occitane, ktoré Vám prináša skvelý relax s voňavým kúskom Provensálska. Ponúka bohatý výber ošetrení tváre, telových procedúr či masáží. Podstatou každej procedúry sú prírodné zložky kozmetiky a ručne vykonávané postupy bez použitia zariadení či akejkoľvek technológie. Práve zmysel pre dotyk je srdcom filozofie Spa by L’Occitane. V Lesná Spa by L’Occitane sa kladie dôraz na celkový zážitok, nie len samotnú masáž. Postarajú sa o to masážne kóje s 3D efektom, relaxačná hudba a ikonické vône francúzskeho vidieka, ktoré vás prenesú do Provensálska.

Váš relax bude pokračovať aj mimo priestoru spa, nakoľko hotel je obklopený prekrásnou tatranskou prírodou. Interiér inšpirovaný okolitým prostredím, Adult-friendly koncept, zároveň tiché prostredie mimo rušného centra Tatier, tým spĺňa všetky predpoklady pre skvelý a ničím nerušený oddych. Lesná Spa by L’OCCITANE mu už len dotvára dokonalú atmosféru harmónie a pokoja. 

Všetky Vaše ďalšie očakávania splní svojimi nadštandardnými službami tradičnej slovenskej gastronómie v inovatívnom a modernom prevedení. Gastronomický koncept Hotela Lesná sa opiera o overené tradície a prináša Vám ich v novom šate. Jedálny lístok zostavený uznávaným šéfkuchárom Petrom Ďurčom, členom elitného Gourmet klubu, je prehliadkou kulinárskeho umenia. Kuchári, someliéri, baristi a barmani sa s potešením postarajú, aby ste si z pobytu vo Vysokých Tatrách odniesli nezabudnuteľné gastronomické zážitky.
 
To všetko sú atribúty, pre ktoré sa stáva čoraz obľúbenejším miestom pre mnohých návštevníkov, ktorí si radi užívajú originálne služby, aké práve tento hotel ponúka.