Hotel International

TRENDY V KÚPEĽŇOVOM NÁBYTKU – MINIMALIZMUS A ČISTÉ LÍNIE

3.10.2018 | Dobre zvolený kúpeľňový nábytok vám poskytne nielen dostatok úložných priestorov, ale aj perfektne doladí a podčiarkne štýl vašej kúpeľne. Čím sa pri výbere riadiť, aby ste neurobili chybu?

Svojím dizajnom by mal nábytok ladiť s celkovým poňatím kúpeľne. Aktuálnym trendom stále vládne minimalizmus a čisté línie. Medzi farbami dominuje neutrálna biela. Tá je ideálna aj do menšej kúpeľne, pretože ju nielen prevzdušní, ale aj opticky zväčší. Veľmi obľúbené sú však aj prírodné tóny, v posledných rokoch predovšetkým svetlé typy drevín, ktoré kúpeľňu príjemne vizuálne zohrejú. Zvolená farba nábytku by vám pritom vždy mala ladiť s obkladmi a dlažbou.

Kúpeľňa zo série Cubito Pure značky Jika. 

Zamerať by ste sa mali aj na materiály a kvalitu vyhotovenia. Nábytok musí byť vyrobený z materiálov, ktoré sú odolné proti mechanickému poškodeniu a vzdušnej vlhkosti. Pri nákupe si vyskúšajte bezproblémové otváranie aj zatváranie dvierok a pri závesných skrinkách sledujte ich nosnosť. V neposlednom rade nezabudnite na praktickosť. Nábytok by mal poskytovať šikovné riešenia a do statok úložného priestoru.

TRENDY MINIMALIZMUS

Nábytok Cubito českej značky Jika poteší všetkých priaznivcov minimalistického štýlu. Vyniká precíznym spracovaním, zásuvky sú vybavené plnovýsuvnými pojazdmi značky Hettich s tlmením dovierania a celoživotnou garanciou kvality. Skrinky majú kvalitné dverné pánty a použité materiály zaručujú vysokú odolnosť proti vlhku. Nábytok je v ponuke v modernom drevodekore dub alebo tmavá borovica, čo vytvára dojem skutočného masívu. Dostupný je aj v tradičnej bielej farbe s vysokolesklým lakom na čelách. Na výber máte tiež pestrú škálu kombinácií rôznych typov skriniek a v ponuke sú aj dosky s výrezmi pod umývadlá.            

ŠTÝLOVO AJ V MALEJ KÚPEĽNI

Nábytok Tigo N je tohtoročnou novinkou značky Jika. Vyznačuje sa harmonickým dizajnom, ktorý podčiarkujú moderné pololesklé úchytky z kovu. Vyrába sa v dvoch variantoch, a to v bielom vyhotovení a drevodekore jaseň. Pre svoje rozmery a prispôsobivosť navyše predstavuje skvelé riešenie aj do malej kúpeľne.

Nábytok Tigo N značky Jika je ideálnou voľbou aj do malej kúpeľne.

www.jika.cz

"Dizaj­néri vytvá­rajú poria­dok v cha­ose. Dokážu jasne komu­ni­ko­vať myš­lienky pro­stred­níc­tvom orga­ni­zo­va­nia a mani­pu­lo­va­nia slov a obráz­kov. "
Jeff Veen
Autor

Informácie